XX klub

elitní klub podnikatelů a expertů na Facebook reklamu

Získejte jedinečné know-how, strategie, návody a rozhovory, které dělí úspěšné kampaně od zabanovaných reklamních účtů. Zdvojnásobte (XX) svůj byznys.

Pro hlavní komunikaci s členy využíváme zavřenou Facebook skupinu, ke které získáte přístup. Odpovídáme na dotazy, pořádáme živé přenosy i zveřejňujeme nejrůznější vzdělávací obsah.

null

Bleskovky

Rychlé návody, automatizace, strategie, recenze nástrojů, které vám ušetří čas a vylepší kampaně či celé podnikání.
null

Tréninky

Pořádně do hloubky o strategiích a taktikách ve Facebook reklamě. Zpravidla 1X/čtvrtletí. 
null

Horké křesla

Videorozhovory s členy klubu i ostatními marketingovými experty a podnikateli o jejich zkušenostech a expertýze.
null

Přístup k videotéce

Videonávody, kde ukazujeme, jak vše nastavit. Průběžně aktualizujeme a dnes již jich máme přes 140.
null

Podpora ve skupině

Ve skupině získáte kdykoliv feedback na tvé vstupní stránky, nastavení kampaní i stratigii od týmu Modrá krev i ostatních členů. Zde také přidáváme všechny tréninky, bleskovky a další obsah.
null

Novinky a změny

Každý měsíc zpracováváme přehledně novinky v rámci videozpráv, které můžou ovlivnit tvé kampaně a  podnikání.

A spousta dalšího…

Jsme oficiální Facebook marketing partner. Jediný vzdělávací portál v ČR a SK. Můžete si být jistí, že informace máte přímo od zdroje.

Kdo stojí za XX klubem?

Tým neustále rozšiřujeme o nové experty z různých oblastí.

profilovka500

David Lörincz

Oficiální Facebook marketing partner. Zakladatel portálu Modrá krev. Žije již 5 let na Bali a s Facebook reklamou má již 9 let zkušeností a jeho workshopy již prošlo přes 2000 podnikatelů a marketérů. Osobně se věnuje několika společnostem s ročními obraty přes 100 miliónů Kč a mentoruje zaměstnance v předních českých agenturách Effectix, eVision a Greensocs. Vystupuje na nejúznávanější konferenci v Evropě – Marketing festivalu.

15042255_1362648623746696_2775955164022178231_o

Max Dužek

Spoluvlastnil technologický startup, později ze Švédska začal podnikat na volné noze. Pomáhá s marketingem nejen startupům, ale také firmám jako BMW Slovensko nebo Under Armour. V XX klubu má na starosti Videotéku, Novinky i Bleskovky na téma Facebook reklamy a podnikání.

kvetka_bezuchova_500x500px

Květka Bezuchová

Od roku 2017 pomáhala s marketingem eshopu zaměřeném na fitness a časem se více ponořila do influencer marketingu. Dnes na toto téma školí a také dále pomáhá menším i větším značkám s rozvojem a kampaněmi. V XX klubu najdete její Bleskovky o Instagramu a Influencer marketingu.

petr hand

Petr Handlíř

Již 5 let se věnuje Facebook reklamě. Začínal v agentuře Proficio a dnes již na volné noze pomáhám českým i zahraničním firmám se správou a strategií. V XX klubu najdete jeho Bleskovky, které se věnují Facebook reklamě.

A co říkají o klubu členové

V našem klubu najdete podnikatele, ale také freelancery a majitele agentur.

Aktuální počet členů: 69

Objednávka

Měsíční členství v XX klubu.

7 dní na zkoušku za 99 Kč

poté 990 Kč / měsíc

Nejsme plátci DPH.

Nejčastější otázky & odpovědi

Pro koho je klub vhodný?

Pro všechny, kteří využívají Facebook reklamu pro zvyšování návštěvnosti či propagaci produktů. Ze začátečníků uděláme experty, experty posunujeme každý měsíc dále a podnikatelům neunikne nic podstatné a budou ve spojení s těmi nejlepšími v ČR, kteří jim kdykoliv pomohou.

Jak probíhá fakturace?

Prvních 7 dní máte za 99 Kč na zkoušku.  Poté se vám každý měsíc z karty strhne 990 Kč stejně jako třeba u platby za Netflix. Členství (i zkušební) můžete kdykoliv zrušit přímo v členské sekci.

Máte další dotaz?
Napište přímo zakladateli na david@modrakrev.cz.