Dělej Facebook reklamu jako profesionál a dosáhni 5X ROAS nebo více.

… díky strategím a taktikám, které fungují právě teď a bez bullshitu

Proč tvé reklamy nefungují jako dříve?

Tvé strategie a taktiky jsou zastaralé a na vše jsi sám. Nevíš, co funguje tvé konkurenci ani ostatním inzerentům.

Podnikatelé mi často říkají, že na to nemají čas, že nerozumí tolik technickým věcem, že nestudovali marketing a nemají zkušenosti. Že reklama na Facebooku už nefunguje, jako dřív.

A mají pravdu. Ve všem.

Facebook reklamu už nemůžou dělat amatéři

To fungovalo v roce 2015 – 2018. Někdy stačilo bouchnout do tlačítka BOOST a pokud si měl dobrý produkt, tak se noví zákazníci jen hrnuli.

Ale tak to funguje s každou reklamní sítí. Možná vzpomínáš, jak skvěle fungovaly Google Ads v roce 2005 nebo 2010.  Dnes zaplatíš za návštěvníka v ČR běžně přes 20 Kč.

A tam směřuje i Facebook. Teda pro některé.

Pokud porozumíš principům Facebooku a tomu, jak se dělají Facebook reklamy, tak můžeš stále dosahovat skvělých výsledků.

V téhle kampani jsem získal přes 11 895 návštěvníků za 0,6 Kč / návštěvník.

Návštěvníci jsou fajn, ale důležité jsou prodeje.

Jeden z členů Modrého klubu, který má módní e-shop získal za 7 dní díky jedné kampani  610 objednávek, 419 316 Kč obrat s ROAS přes 5X 🤩.

Další člen udělal uprostřed léta, kdy se přeci nemůže dařit z 386 € celkem 6 051 € a ROAS přes 15x. Tady jsem chvíli váhal jestli to ukážu, protože tohle jsou až neuvěřitelné výsledky. Ale fakt jsem nic neupravoval – tohle je realita.

 

Za těch 10 let, co se již reklamě věnuji jsem viděl mnohé. Udělat obrat přes 1 milión Kč za 1 den. Prodat 5 000 knih dříve, než se kniha vytiskla nebo znásobit 3x obraty za pár dnů, když uplatnili rady, které jsem jim dával.

Zeptej se Petra Čerňanského z Rybízáku, že si nevymýšlím.

Úspěch ale nevzniká  přes noc

A žádný kurz ani členství v klubu neudělá práci za tebe.

Pokud do modrého klubu vstoupíš, tak musíš implementovat to, co ti poradím..

Můžeš plakat, že Facebook reklama nefunguje a už to není co dříve,  a nebo se přidej do klubu ke stejně smýšlejícím lidem a začni dělat věci jinak.

Již 10 let jsme jednička ve Facebook reklamě 

Děkujeme všem našim klientům za důvěru a těšíme se na další dekádu spolupráce.

klientů

lekcí a videí

konzultací a Zoom hovorů

přednášek a webinářů

klientů

konzultací a Zoom hovorů

lekcí a videí

přednášek a webinářů

Tohle získáš v klubu…

Implementační hovory s Davidem Lörinczem každých 14 dní

 

Prodejní strategie

Nastav svůj byznys tak, aby ti vydělával více, než potřebuješ. Bez únavné práce od rána do večera s využitím chytré automatizace a delegace. Ukážeš mi, jak prodáváš dnes a společně najdeme způsoby, jak zvýšit konverzní poměr a získat více zákazníků a objednávek.

Marketing efektivně

Facebook reklama, sociální sítě, e-maily a další kanály musí hrát v symfonii. A méně je většinou více. Získáš ty nejlepší strategie pro získávání návštěvníků na tvůj web. Návštěvníky za pár korun, které dobrou prodejní strategií už dotáhneš k objednávce.

Podpora a pomoc

Tvoříme prostředí, kde žádný dotaz není hloupý a zkušenější pomáhají začátečníkům. Modrý klub je tu pro tebe ať již začínáš nebo jsi ostřílený mazák. Podporu nezískáš nejen v hovoru, ale také kdykoliv v uzamčené skupině. Ode mě i od ostatních členů.

Q&A hovory

V každém hovoru máš možnost se zeptat na otázky, které ti pomůžou v podnikání. Zveme i experty na HR, analytiku, zákaznický servis nebo procesní řízení. Získej odpovědi, které v blogových článcích nenajdeš.

Tréninky a návody

V členské sekci na webu najdeš naše nejlepší tréninky a také přes 150 klik za klikem videí z prostředí Facebook reklamy. Navíc v každý hovor začíná praktickým okénkem, kde ti ukážu taktiky a strategie, které fungují právě teď.

Tady budeš mezi svými…

Na míru podnikatelům a markeťákům

 

Facebook reklama je pro členy klubu hlavním marketingovým kanálem. Ať už pro byznys vlastní nebo pro jejich klienty.

N

Podnikatelé

N

Profíci a majitelé agentur

N

Freelanceři

N

CMO a lidé z jejich týmu

recenze

Spokojení klienti

Absolvoval jsem desítky různých kurzů a webinářů, ale tento se řadí mezi nejkvalitnější. Kombinace s živou konzultací je schopna dovést účastníka k opravdovám výsledkům.

Jan Škranc – website.com

 

David je opravdový profesionál v oblasti FB reklam. Skvěle nám poradil s nastavením Lead Ads, díky čemuž jste začali získávat podstatně větší množství kvaitních leadů za nižší cenu. A navíc nám poradil, jak kampaň strukturovat a kontinuálně vylepšovat. Určitě se na něj rádi

Michal Švéda – Člověk v Tísni

 

Modrá přípravka má vše, co jsem od ní čekal. Absolutní základy až po kompletní nastavení kampaně. K tomu vstřícní lektoři. Pochytil jsem, co se dalo a jsem připraven vyslat první reklamy a přitom nestřílet od pasu.

Lubomír Kouřil

 

Nejen, že má velmi hluboké znalosti ve Facebook reklamě, cílení, optimalizaci, ale pomohl nám i s marketingovou strategií celkově. Posunul nás na poli sociálních sítí míle dopředu.

Martin Mates – Econea.cz

 

Objednávka

Zúčastni se prvního hovoru ZDARMA

 

Příští hovor bude již v úterý 20. září  v 10:00. A ty můžeš být u toho.

Přidej se k 67 členům klubu.

Členství v Modrém klubu

14 500 Kč / ročně

Implementační skupinové hovory s Davidem Lörinczem 2x měsíčně

Přístup do vzdělávací knihovny

Vstup na workshopy v průběhu roku

Podpora ve Facebook skupině

Bez zadávání kreditky

Můžeš kdykoliv ukončit

🤩 Už jen poslední krok...

Vyplň své jméno a pracovní e-mail a získej pozvánku do hovoru.

Hotovo. Užij si hovor.