Power BI

online workshop

Dashboardy a reporty úspěšnosti Facebook reklamy. Lépe zoptimalizuješ běžící kampaně a tvorba reportů pro klienta ti zabere pár minut.

Power BI zvládneš i ty

“Software od Microsoftu, databázové servery, konektory? Do toho nejdu!” – taková byla má reakce před asi 3 lety, když se někdo zmínil o využití Power BI. Dlouho jsem odolával.

Ano, Google Data Studio je rozhodně jednoušší na ovládání a pochopení. Ale z přechodu na Power BI se raduji každý den. Prvotní námaha stojí za to.

Pochopení a rešerži různých možností jsem věnoval desítky hodin a vyzkoušel několik možností. Tebe naučím jen podstatné minimum, díky kterému můžeš vytvářet reporty pro vyhodnocení reklamy na Facebooku bez toho, abys u toho zešedivěl.

graf_stranka

Vysílali jsme LIVE v říjnu 2018, ale vše je stále aktuální

Zjistíš, jak nainstalovat a nastavit Power BI a jaké pravidla dodržet, aby se v dashboardu každý vyznal. Mimo to jsme připravili nahrávky obrazovky pro nastavení Power BI dashboardu pro klienta/šéfa klik za klikem a také ukázku práce s Power BI při optimalizaci kampaní.

live_stranka_600x600
live_stranka_600_jpg

Školil David, ten nejpovolanější

David Lörincz - expert na marketing a reklamu na Facebooku se 7 roky zkušeností a 2 certifikace od Facebooku. Jeho workshopy již prošlo přes 1700 podnikatelů a marketérů.

Objednávka

Již zakoupilo 85 podnikatelů a markeťáků.

1 490 Kč

Víme, co děláme. Žádnej bullshit.

Už to děláme 3 roky. Živými a online kurzy prošlo 1600+ podnikatelů a markeťáků.

“Perfektní postřehy k plánování kampaní – načasování a cílení. Už nebudu dělat kampaně před půlnocí :-) “

  Pavla Simonsen

“Super struktura, vyčerpávající informace. U některých bych brala možná detailnější ukázku toho, jak různé věci nastavit, případně odkaz, pokud už se to na jiných workshopech bralo.”

Anna Březinová

“Kvalitní, bez omáčky a zbytečné teorie. Návratnost investice je bez přehánění stonásobná. Díky!”

  Filip Hradil

“Workshopy s Davidem jsou prostě masakr. Nechce se mi ho tady moc vychvalovat, přeci jen čím méně lidí se to naučí tím lépe pro nás tak pššt

  Petr Csaroda

“Předčilo to mé očekávání. Super rady a tipy na užitečné nástroje a vůbec na to, jak přemýšlet nad Facebookovými kampaněmi. DOPORUČUJI tohle jsou rady k nezaplacení.”

Tomáš Kocián

“Naozaj výborný spôsob ako získať množstvo informácií a tiež ušetriť kopu peňazí. Lebo ako hovoria chlapci z Modrakrev, nik ti neurobí reklamu lepšie ako ty sám. Určite všetci vieme aký je prístup agentúr, časť výnimkám.”

  Ján Priadka

Máš další dotaz?
Napiš přímo lektorovi na david@modrakrev.cz.